Liga F1 Mania


#1 2010-07-13 12:00:58

 Adrian

Moderator

10932498
Skąd: Suwałki
Zarejestrowany: 2009-12-20
Posty: 322
Punktów :   

Wywiad z Saperem

A: Witaj Saper.
S: Witaj
A: Czy masz czas na udzielenie wywiadu?
S: Oczywiście
A: Już w najbliższą sobotę zostanie rozegrany kolejny wyścig. Tym razem będziemy zmagać się na torze w Brazylii. Powiedz mi, jak się czujesz na tym torze. Czy odpowiada Ci, czy może przemilczałbyś tą sprawę?
S: Tor jak najbardziej odpowiada mi i mojemu zespołowi, liczymy tu na dużą zaliczkę punktową, ponieważ jak na razie nie idzie nam zbyt dobrze a świadczy o tym zajmowana przez nas w klasyfikacji generalnej ostatnia pozycja. Liczę na tym torze na podium a przy odrobinie szczęścia na zwycięstwo.
A: Myślę, że nie tylko ty i twój zespół ma takie nadzieje. Co powiedziałbyś mi o swoich rywalach do zwycięstwa w Interlagos. Kogo najbardziej się obawiasz, a kogo stawiasz na straconej pozycji?
S: Tor jak najbardziej odpowiada mi i mojemu zespołowi, liczymy tu na dużą zaliczkę punktową, ponieważ jak na razie nie idzie nam zbyt dobrze a świadczy o tym zajmowana przez nas w klasyfikacji generalnej ostatnia pozycja. Liczę na tym torze na podium a przy odrobinie szczęścia na zwycięstwo.
A: Myślę, że nie tylko ty i twój zespół ma takie nadzieje. Co powiedziałbyś mi o swoich rywalach do zwycięstwa w Interlagos. Kogo najbardziej się obawiasz, a kogo stawiasz na straconej pozycji?
S: Trudne pytanie. Najbardziej obawiam się jak zwykle Dani3lo, który na każdym torze jest bardzo szybki, jak widać czasy czołówki są bardzo równe co na pewno podniesie poziom widowiska. Groźny na pewno będzie Mclaren oraz Gerlo, który szlifuje formę, oraz Mysiun który odradza się po słabym początku sezonu. Na tym torze nikt nie może być na straconej pozycji, ponieważ jeden błąd u największych faworytów może doprowadzić do niespodzianki.
A: Teraz porozmawiajmy o całym sezonie. Już niedługo półmetek XI sezonu, oceń to co dokonałeś ze swoim teamem oraz napisz jakie macie oczekiwania do drugiej części sezonu.
S: Z teamem nie wyszło tak jak zakładaliśmy przed sezonem, ale dobre jest to że chociaż Enzo jak na razie radzi sobie dobrze, ale dużą stratą dla niego jak i dla całego zespołu było nie wystartowanie w GP Malezji. U mnie jest tragicznie, ponieważ cały czas mam problemy z elektroniką i wiele rzeczy nie działa tak jak powinno. Z drugą częścią sezonu wiążemy duże nadzieje ponieważ jest tam wiele torów, które lubię i ja i Enzo. Najbardziej czekam na GP Belgii w, którym już dwa razy stawałem na podium i w tym sezonie liczę na to samo.
A: A teraz powiedz nam o swoich typach na koniec sezonu. Czyli kto wygra w klasyfikacjach końcowych i dlaczego?
S: Co do klasyfikacji generalnej konstruktorów to obstawiam zwycięstwo Mclarena, z wspaniałym Dani3lo na czele, oraz w miarę równo jeżdżącym Mysiunem, to da im zwycięstwo w tej klasyfikacji. Co do klasyfikacji indywidualnej to będzie zacięta walka do końca między Gerlo, Dani3lo, Mclarenem i rewelacją sezonu a mianowicie Frodo. Kto wyjdzie z niej zwycięsko tego nie mogę wiedzieć, ponieważ F1 to bardzo nieprzewidywalny sport.
A: Powoli przechodzimy do końca naszego wywiadu. Ostatnie pytanie będzie od jednego z kibiców ligi Atos i brzmi ono tak: ''Czy w trakcie sezonu i po ukończeniu jego macie jakieś ścisłe diety od swoich pracodawców?''
S: Jeśli chodzi o mnie to nie mam jakiejś specjalnej diety po sezonie jak i w jego trakcie.
A: To tyle na dziś. Wywiadu udzieliła nam gwiazda Atos ligi, serdecznie dziękuję za poświęcony czas. Powodzenia w Brazylii, cześć.
S: Dziękuję.


http://f1.dziennik.pl/uploads/news/top_e3d712a804acb3fb0b7cf4377feda53b.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.socjologia2010sggw.pun.pl www.spawaczreviews.pun.pl www.zetall.pun.pl www.newgeneration.pun.pl www.innominata.pun.pl